קידום אתרים

שלב ראשון בקידום אתר אינטרנט הוא בניה נכונה שלו

בניה נכונה של אתר חוסכת אלפי שקלים ומונעת עגמת נפש בהמשך. בו ברגע שהחלטת להקים אתר, צור קשר עם מומחי קידום על מנת לוודא כי תהליך ההקמה המתחיל כבר בשלב בחירת חברת התכנות, מתבצעת בצורה נכונה, ע"ע אופטימיזציה.

קידום אתרים

קידום האתר מתבצע במספר מישורים כשהבולט והידוע מביניהם הוא יצירת הפניות לאתר. דירוג אתר במנועי החיפוש מושפע בין השאר מהתיחסות סביבת האתר אליו, אם סביבתו מעריכה אותו הוא מוערך ואם סביבתו מתעלמת ממנו, סביר כי גם מנועי החיפוש יתעלמו ממנו.

קידום האתר, אם כן, מתבצע על ידי יצירת סביבת רשת מודעת ואוהדת כשהמדד הוא צורת ההתיחסות לאתר באתרים אחרים כפי שהדבר בא לידי ביטוי בכמות ההפניות, אך יותר מכך, באיכותן. יצירת הסביבה התומכת מצריכה עבודה קשה ולעיתים אף סיזיפית הדורשת הכרה טובה של השטח והפעילות ברשת ודורשת מעקב תמידי אחר התפתחויות בתחום.

לאחר שהאתר נבנה בצורה נכונה יש לייצר תוכן איכותי לאתר. תוכן איכותי מושך מטבעו גולשים רבים ולפיכך מנועי החיפוש ובראשן גוגל יהיו מודעים לכך ויפנו אליו את המתענינים בתחום עיסוק האתר. בניה נכונה של האתר, הצבת תכנים מתחדשים ומקוריים ויצירת סביבה תומכת לאתר, הם השלבים החשובים והבסיסיים ביותר בקידום האתר במנוע החיפושכך שהוא יוצב במקום גבוה בתוצאות החיפוש ויביא גולשים ולקוחות מרובים ככל האפשר.

חברת קידום אתרים

בבואך לבחור חברת קידום אתרים, נסה לוודא מהם שיטות הפעולה של החברה, שיטות מיושנות לעיתים אינן פועלות עוד. ישנן חברות המשתמשות בטכניקות קידום המייצרות נפח קישורים ותעבורה גדולים לאתר לטווח קצר אך פוגעות או לא מועילות לאתר בטווח הארוך.  מומלץ לברר מה נסיונה של החברה והאם היא יכולה להציג "קבלות" לפרויקטים שהתבצעו על ידה בעבר. קידום אתרים היא מלאכה מורכבת וקשה שמצריכה מעורבות ארוכה כבר מן הרגע בו החלטת על הקמת האתר, אל תחסוך בזמן בבואך לבחור את זו שתלוה אותך לאורך זמן בתהליך החשוב של קידום אתרך.

אל תתפעל ממיקום גבוה של אתר החברה המקדמת, היא יכלה להרשות לעצמה אלפי שעות השקעה בקידום האתר שלה אך אין לך שום סיבה להניח שהיא תצליח לשחזר זאת בתקציב שתחליט להעמיד לרשותה. אל תתפעל מאישורי הסמכה מעוצבים שנרכשו בהשתלמויות שונות כשבסופו של יום, איש הקידום שתפגוש יהיה נטול כל נסיון וידע אמיתי בתחום ולא יהיה מעודכן בשינויים התכופים המתרחשים בתחום הדינמי של SEO. בדוק האם איש ה SEO, איתו אתה נפגש, הוא זה שיעסוק בקידום האתר שלך או שבסופו של דבר קידום אתרך יעבור מיקור חוץ לסטודנט נטול ידע ונסיון. נסה להתרשם האם קידום האתר הינו חלק מתכנית שיווקית כוללת המבוססת על ניתוח פנים וחוץ אינטליגנטי או שמא הוא נצמד לפרוטוקולים חסרי מעוף וממילא בעלי סיכויים נמוכים לשנות את מצב האתר.

אם תרצה ללמוד יותר על קידום אתרים אורגני במנועי חיפוש, בוודאי תשמח להעזר בבלוג שלנו בקטגוריית SEO.

Go-SEO

אנחנו ב Go-SEO נלוה את האתר שלך כבר משלב התכנון שלו דרך השקתו ועד לבניית סביבה תומכת ואוהדת שתזניק אותו במעלה סולם הדירוג של מנועי החיפוש כשהמטרה היא פילוח מיטבי של קהל היעד שלך והבאתו, לא רק לשפת האתר, אלא אף לעמוד המכירה, בו אתה חפץ.

נשמח לעמוד לשרותך בכל עת,

צוות Go-SEO