קידום אתרים

גוגל

מנוע החיפוש של גוגל הינו כיום הדרך המקובלת ביותר על גולשים בדרכם ברחבי עולם האינטרנט כך שכ 80% מהגולשים נחשפים למנוע החיפוש עצמו ועוד רבים לשרותיו השונים. אתה יכול להצטרף ולהנות מהצלחתה של גוגל דרך עולם ה SEO, ה SMO ועוד, או להשאר מאחור.

אופטימיזציה, קידום אתרים ופרסום

קידום אתרים באינטרנט מהווה היום תחום התמחות לכשעצמו, אנו נוכל לעזור לך להתמודד איתו בעלויות מנימליות. אנשי המקצוע שלנו ישמחו גם להתאים לך מסע פרסום ממוקד ומפולח באינטרנט, ההולם את מידותיך וצרכיך היחודיים.

אתר שלא עבר תהליך של אופטימיזציה למנועי החיפוש יעלם, במקרה הטוב, אי שם מחוץ לעמוד הראשון של תוצאות מנוע החיפוש, אך במקרה הגרוע לא יופיע כלל. אופטימיזציה לא נכונה יכולה אף לגרום במקרים מסוימים להענשת האתר והעלמתו ממנוע החיפוש לחלוטין.

עסקים רבים מקימים אתרים אך לעיתים קרובות לא מצליחים להגיע אף להחזר השקעתם. קידום אתרים, אם הוא נעשה בצורה נכונה, יביא גולשים רבים יותר לאתר. אם הפילוח נעשה בצורה חכמה ונבונה הוא גם יביא אליך גולשים שיקנו אצלך ויוכל למקסם את רווחיך מהפלטפורמה האינטרנטית.

יעוץ עסקי ארגוני במבט אינטרנטי

אתר האינטרנט שלך הוא כלי עסקי חשוב אך שונה בפרמטרים רבים מכל מה שהכרת. תצטרך לקבל החלטות רבות הנוגעות למטרות האתר וממילא לתכניו ולכל המערך השיווקי  סביבו כשהדבר משפיע ישירות על מערכת התמיכה שלך בו.

הערכת יעדים ממוקדת מתוך הכרת עולם השיווק באינטרנט תוכל לסייע לך בהגדרת מטרותיו ולהערך בהתאם, הן לתפוקותיו והן למערך הפרסום והקידום שלו.

Go-SEO תשמח לעמוד לרשותך במתן פתרונות תמיכה בכל שרשרת הטיפול באתר האינטרנט של חברתך תוך מתן פתרונות תואמים לכל גודל ולכל מצב.

צוות Go-SEO לשרותך

נשמח מאוד לעמוד לשרותך בכל עת בטיפול הוליסטי בכל הקשור לאתר שלך ובפרט בתחום הקידום והפרסום.

צוות Go-SEO