מאמרים

מאמרים רבים בתחום קידום האתרים ניתן למצוא בבלוג שלנו.

קידום אתרים מקצועי

נכתב על ידי יאיר ברגל

קידום אתרים הינו תחום המוגדר כ"ייעול אתרים במנועי חיפוש" איזה בעל עסק לא היה מעוניין להיות בין התוצאות הראשונות במילות מפתח תחרותיות? כיום עסקים רבים משלמים רבות לקידום האתר אך התוצאות מדברות בעד עצמם. תחום קידום האתרים הוא לא תחום קל ואינו מכיל קסמים ,התחום דורש מאמץ,עבודה מרובה והרבה קשרים בכדי להגיע לתוצאות גבוהות! אתר שלא מופיע בדף התוצאות הראשון בגוגל מוגדר כ "לא קיים".

קידום אתרים מקצועי נע בין 1000-1500$ בחודש בד"כ למשך שנה משך הזמן בו מתבצע קידום אתרים נא בין חמישה חודשים ועד שנה לפני בחירת גוף קידום אתרים מקצועי בדקו את הדברים הבאים: -מה חברת קידום האתרים מבטיחה -איזה המלצות יש על החברה -לאיזה תוצאות החברה הגיעה -מהו התשלום בעבור קידום אתרים -באיזה דרך החברה תקדם את האתר -בדקו האם החברה מקדמת אתרים בטכניקות חוקיות היזהרו מחברות קידום אתרים שיציעו לכם את הדברים הבאים: -קידום אתרים בשיטות ייחודיות -קידום אתרים בזמן קצר לרמאות את גוגל? בעלי אתרים מומלץ ביותר לשמור מרחק משיטות מרמה ולפעול בדרך נכונה. גוגל כיום יודע לזהות שיטות מרמה ותוכלו להיכנס לעונשים בגוגל ואף לצאת ממנוע החיפוש אתר שאינו מדבר "גוגלית" : כיום קיימים אתרים שפשוט לא מדברים "גוגלית" וגוגל פשוט לא יודע איך לקרוא אותם קיימים היום אתרים בשילוב טכנולגית פלאש שאותם גוגל לא יודע לקרוא קיימים אתרים שכמעט כל האתר מכיל תמונות והרי גוגל אינו יודע לקרוא תמונות וגם תופעה נוספת שקיימת ודי נפוצה זה שילוב JAVA SCRIPT באתר גוגל אינו יודע לקרוא זאת.

מה גוגל אוהב? -אתר מסודר. -תוכן מושך ומעניין -קישורים נכנסים מאתר באותו נושא -דף המכיל פחות מ 100 קישורים להיות ראשון זה לדעת לעקוף את המתחרים!

יאיר ברגל מנכ"ל VSEO קידום אתרים ,שיווק במנועי חיפוש מקור המאמר: מאמרים.

מפת האתר - החשיבות שלה לאתר

נכתב על ידי לישר בכר

מפת אתר ... האמת ! ראשית נפתח בשאלה, מהי מפת אתר ?

ככלל ישנם 2 סוגי מפת אתר הנפוצים ברשת האינטרנט.הסוג הראשון של מפת האתר הוא מפורמט HTML והיא בד"כ תמנה רשימת עמודים באתר האינטרנט - מחולק עפ"י נושאים - והיא אמורה לעזור לגולשים למצוא מידע רלוונטי על מה שהם מחפשים באתר האינטרנט.

הסוג השני של מפת אתר הוא מפורמט XML, שבד"כ נקראת Sitemap.xml קיימת לשימוש גוגל לצורכי קבלת מידע על אתר האינטרנט המדובר ( רשימת דפים באתר) ובסוג המפה הזו נרחיב במאמר.במונחים פשוטים, מפת אתר היא רשימת דפים אתר האינטרנט שלך. יצירת מפת אתר והגשתה לגוגל עוזר למנוע החיפוש של גוגל להכיר את כל עמודי האינטרנט באתר שלך, כולל כתובות אינטרנט שעלולות לא להיסרק ע"י מנוע החיפוש של גוגל.מפת אתר מאוד תורמת במידה ו :

  • לאתרך יש תוכן דינאמי.
  • לאתר האינטרנט שלך יש עמודים שאינם קלים לסריקה ע"י מנוע החיפוש של גוגל - לדוגמא, כתובות אינטרנט המכילות AJAX או FLASH.
  • אתר האינטרנט שלך חדש ומקבל מעט קישורים נכנסים (Googlebot סורק את הרשת ע"י מעקב אחרי קישורים בין אתרים שונים לאחרים, ולכן אם אתרך אינו מקבל קישורים תהיה בעייה לסורק של גוגל לגלות את אתרך).
  • לאתר האינטרנט שלך יש ארכיון עצום של דפים והם לא מקושרים היטב בינם לבין עצמם, או אינם מקושרים בכלל.

באפשרותך להשתמש במפת אתר ע"מ לתת לגוגל מידע נוסף על עמודי אתר האינטרנט שלך, כגון :

  • באיזו תדירות עמודי האתר שלך משתנים. לדוגמא : אתה אולי תעדכן את עמוד המוצר שלך על בסיס יומי, אבל את עמוד האודות שלך תעדכן פעם בכמה חודשים.
  • המידע שהשתנה בכל עמוד.
  • החשיבות היחסית של עמודי אתר האינטרנט שלך. לדוגמא, לעמוד הבית שלך יש חשיבות יחסית של 1.0, לעמודי מחלקות יש חשיבות יחסים של 0.8, ולעמודי מוצרים יש חשיבות יחסית של 0.5. הנתון הזה מציג את חשיבות הURL היחסי לURL אחר באתר האינטרנט שלך, ולא משפיע על דירוג העמודים בתוצאות החיפוש של גוגל.

מפת אתר מספקת מידע נוסף על אתר האינטרנט שלך לגוגל, המשלים את השיטות הרגילות של סורק האינטרנט של גוגל.המלצתנו לבעלי אתרים :ראינו מהי מפת אתר, ומה היא צריכה להכיל ובמה היא עוזרת.העלו מפת אתר לאתרכם, ב-2 הפורמטים, מפת אתר בפורמט HTML היא למשתמש בלבד ועוזרת לו לשוטט באתרך בקלות יתרה, והשנייה, אולי היותר חשובה, היא לגוגל ...

ובקיצור, עזרו לגוגל לעזור לכם.

מקור המאמר: מאמרים.


יעוץ עסקי ארגוני במבט אינטרנטי

אתר האינטרנט שלך הוא כלי עסקי חשוב אך שונה בפרמטרים רבים מכל מה שהכרת. תצטרך לקבל החלטות רבות הנוגעות למטרות האתר וממילא לתכניו ולכל המערך השיווקי  סביבו כשהדבר משפיע ישירות על מערכת התמיכה שלך בו.

הערכת יעדים ממוקדת מתוך הכרת עולם השיווק באינטרנט תוכל לסייע לך בהגדרת מטרותיו ולהערך בהתאם, הן לתפוקותיו והן למערך הפרסום והקידום שלו.

Go-SEO תשמח לעמוד לרשותך במתן פתרונות תמיכה בכל שרשרת הטיפול באתר האינטרנט של חברתך תוך מתן פתרונות תואמים לכל גודל ולכל מצב.

צוות Go-SEO לשרותך

נשמח מאוד לעמוד לשרותך בכל עת בטיפול הוליסטי בכל הקשור לאתר שלך ובפרט בתחום הקידום והפרסום.

צוות Go-SEO