דצמ 04 2009

המופרע תוקף שנית

מאת בתאריך 0:51 נושאים שיטות אחרות

כפי שסיפרתי בפוסט ב16 ליולי ("אוי ואבוי למתנדבים", לפני כמה שנים לקחתי על עצמי לערוך כמה קטגוריות בDMOZ (למי שלא מכיר, אינדקס אתרים עולמי בגסיסה), לא קטגוריות שקשורות לתחום עיסוקי אלא של נושאים שהיו קרובים אלי.

לפני כחצי שנה הגיעו למדריך פניות היסטריות מבחור שה descreption של DMOZ השתלט לו על תיאור האתר בגוגל. ההיסטריה שיעשעה אותי והרמתי לו טלפון בו המלצתי לו איך להפטר מזה וגם ניסיתי ללכת לקראתו בתיאור האתר, זו היתה טעות, טעות חמורה. הבחור התגלה כטיפוס לא סימפטי שהתחיל להודיע לי איך אני אמור לתאר את האתר שלו ולאיים בתביעות על הנזק שאני גורם לו…

כשהבנתי שהבחור לא מאוזן ניתקתי איתו מגע וחשבתי שבזה תם הסיפור.

לא.

אתמול הגיע טלפון נוסף "למה מחקת את האתרים שלי?", ציינתי שלא זכור לי שאתר שלו נמחק אך אני בנהיגה ואשמח לדבר איתו מאוחר יותר. לא עברו כמה שניות והגיע טלפון מלא קללות. הוא כמובן נותק.

הבחור התגלה כקרימינל ושלח SMS עם איומים "אתה לא יודע עם מי אתה מתעסק! כדאי לך עד מחר להחזיר את האתרים שלי לשם אחרת המחיר שאתה דורש ממני כשוחד יופיע ככותרת גדולה באתרים נבחרים כולל מנהלי דימוז (פחחח, מסופקני אם עדיין יש כזה דבר). וזה רק ההתחלה! עד מחר."

למותר לציין שאף אתר שלו לא נמחק בשום נקודת זמן (הוא סתם פיספס כנראה את האתר ברשימה) אבל הוא כבר הספיק לשלוח לי רשימת אתרים נוספת תוך ציון שהיא נכללת באיום…

אז קודם כל אני שמח להצטרף למועדון הנסחטים והמאוימים. אם אעלם בזמן הקרוב, אני רוצה להוריש לקוראי הבלוג את כל כספי השוחד (לא רק אלו מניהול DMOZ), הרווחים מיהלומי דמים, האופציות שלי בחברות סחר בנשים, המניות בחברת יבוא הסמים ועוד. מקווה שתעשו בהם שימוש מושכל.

אשמח לקבל עצות מה לפי דעתכם הטיפול הנכון ביותר לתופעת הטבע המרגשת הזאת שזכיתי להתקל בה.

כבר יש המשך לסיפור אבל זה יחכה לפרק הבא.

תגובה אחת

תגובה אחת לפוסט “המופרע תוקף שנית”

  1. Go-SEOבתאריך 17 דצמ 2009 בשעה 21:48

    המופרע שלח לי ספאם,
    לתבוע אותו או שזה סתם לצאת קטן?

כתובת טרקבק | RSS תגובות

השארת תגובה

FireStats icon ‏מריץ FireStats‏