ינו 11 2009

מפלגת העבודה מורידים כפפות – שלי יחימוביץ'

מאת בתאריך 23:50 נושאים כללי

עם פרוץ הלחימה ברצועת עזה הודיעו המפלגות על השעיית מסע הבחירות שלהן, זה הזמן לשלב ידיים ולא לנסות למנף את המצב כל אחת לטובתה, הסבירו. לרגע קיוויתי כי באמת ובתמים הצליחו כל אותם שפוטי הלוביסטים להתעלות מעל עצמם ולנסות ולו לרגע קט לחשוב מה טוב למדינה ולאו דווקא מה עוזר יותר לחימום הכסא המיותר עליו הם יושבים. תם הרגע.

לא עקבתי אחרי פעילותן של כל המפלגות אך זה עתה הועברה אלי  הודעה הטוענת כי היא ממרת שלי יחימוביץ, ראש מטה התגובות של מפלגת העבודה ובה פניה להתחיל ולמלא את רשת האינטרנט ב"תגובות זבל" וב"טוקבקים מטעם", הכל כנראה על מנת לנסות ולמנף את הצלחתו של אהוד ברק להניע את עצמו להגן על תושבי ישראל, לצורכי רווח פוליטי. כה חבל.

מצ"ב המייל שהגיע אלי, אני לא טוען שהוא אוטנטי ויתכן שהוא נוצר לצרכי הכפשה (לא נראה), הרי הוא מוגש לפניכם.

מתנדבים יקרים – היום אנחנו מארחים מכתב פנייה מח"כ שלי יחימוביץ':שלום לכולם,

בתקופה האחרונה ביקשתם להתנדב ולסייע למפלגת העבודה לקראת הבחירות. עשיתם זאת בעת משבר קשה של המפלגה שלנו, ועל כך אתם ראויים להערכה רבה.

בשל המלחמה בדרום ירדו מסדר היום פעילויות קמפיין שגרתיות כגון נוכחות בצמתים ושילוט. גם הקמפיין הממומן של המפלגה פועל בווליום מינימאלי.

לפני כחודש מוניתי לראש מטה תגובות. המטה החל את דרכו בנוכחות אינטנסיבית מאוד בכלי התקשורת בתגובות ישירות ובלי כפפות של משי – אבל מיד עם תחילת הלחימה שינינו גישה ואנו נמנעים כמעט לחלוטין מתגובות פוליטיות על הנעשה. איכשהו זה נראה לא במקום ולא עולה בקנה אחד עם תחושות הציבור.

הקשב כולו נתון כעת למלחמה בדרום ובכל זאת אסור לשכוח שיש לנו גם מערכה פוליטית, לגיטימית וחשובה מאין כמותה, ובחירות לכנסת ב- 10 בפברואר. למרות היעדר הפעילות ברחוב אנחנו צריכים להמשיך ולהסביר למה מפלגת העבודה היא עוגן מרכזי שפוי שחייבים לחזקו, ולהעניק רוח גבית ותמיכה ציבורית ליו"ר המפלגה, שריה, החכ"ים שלה ומועמדיה לכנסת.

אני מקימה ביומיים הקרובים צוות תגובות אינטרנטי ואני זקוקה לכם כדי להסביר ברשת, שהיא זירה חשובה מאין כמותה, מדוע להצביע עבודה. כמו שאתם מסבירים לחברים ולמשפחה, הסבירו באינטרנט. הצוות יגיב בטוקבקים ובפורומים על כתבות הקשורות למפלגה, ליו"ר המפלגה ולאנשיה, ויופעל בעת הצורך באמצעות מיילים (ואסמסים, למי שיסכים לכך).

משימה זו אינה דורשת מכם הערכות מיוחדת ויכולה להתבצע מהבית ומהעבודה כל זמן שאתם ליד מחשב.

מי שמעונין להתנדב למשימה, מתבקש לכתוב לנו, וניצור אתכם קשר. (אנא שלחו למייל הזה רק שאלות ופניות הקשורות ישירות להיענות למשימה ספציפית זו).

שלכם,

חברת הכנסת שלי יחימוביץ'
ראש מטה תגובות

This message was sent from mitnadev at havoda.org.il to ###@#####.co.il. It was sent from: Einat Wilf, רחוב מנחם בגין 116 קומה 5, תל אביב, IL 12345, Israel. You can modify/update your subscription via the link below.

יתכן ויש מפלגות שהקדימו ולא הצליחו להתאפק לפני מפלגת העבודה, לא בדקתי, כך או כך עגום לראות זאת. על כך פנים, כשאתם נתקלים בטוקבקים ותגובות בפורומים המעודדים את מפלגת העבודה, יתכן וזו הודעת המייל שייצרה אותן.

5 תגובות

5 תגובות לפוסט “מפלגת העבודה מורידים כפפות – שלי יחימוביץ'”

 1. שווה קריאהבתאריך 12 ינו 2009 בשעה 0:21

  שלי יחימוביץ לא מצליחה עוד להתאפק, מפלגת העבודה…

  שלי יחימוביץ' שאחראית על מטה התגובות של מפלגת העבודה מודיעה על כך שמפלגת העבודה אינה מסוגלת עוד להתאפק ופונה למתנדבים שיתחילו להציף את רש…

 2. iDig.co.ilבתאריך 12 ינו 2009 בשעה 0:22

  מפלגת העבודה מורידים כפפות – שלי יחימוביץ’…

  שלי יחימוביץ' שאחראית על מטה התגובות של מפלגת העבודה מודיעה על כך שמפלגת העבודה אינה מסוגלת עוד להתאפק ופונה למתנדבים שיתחילו להציף את רש…

 3. כפירבתאריך 13 ינו 2009 בשעה 10:03

  שלי הביתה פיפי ולישון (אפילו לא לחדשות)

 4. גוגל-ספרה » הטלויזיה החברתית - עימות 2009בתאריך 01 פבר 2009 בשעה 20:32

  […] כאילו לא הצביעו בעדו רק אתמול. תענוג לצפות באנשים מבוגרים משתטים רק כי מצופה מהם לעשות זאת. שתף […]

 5. arieבתאריך 28 מאי 2010 בשעה 18:28

  לשלי יחימוביץ

  אני חושב שלפי קריאת הצעה חוק אחת שלך שהיא צריכה להיות מאד חשובה. כמו חוק השכירות.
  התרשמתי שאת רוצה רק להתקדם ולא חשוב לך כמה חללים תפילי בדרכך .
  אך את לא מתחשבת ברכושו הפרטי של אדם שקנה דירה מכספו הזיע ועמל כל חייו להגיע
  לזה ולא להזדקק לחסדי הממשלה ,ביטוח לאומי, או לעזרה סוציאלית .
  אם את רוצה לדאוג לשוכרים טפילים מכספך הפרטי.
  מפלגת העבודה בהנהגתך תהיה בכי לדורות.
  תדאגי שיהיה סדר ולא חגיגה של שוכרי דירות טפילים.
  צריכים לדאות שהמדינה תבנה דירות להשכרה לחילים משוחררים. לזוגות צעירים ואם ימלאו
  את יתחיבויותם וישלמו את דמי השכירות בזמן ולפי מה שנקבע יאפשרו להם לרכוש את הדירה
  בתנאים נוחים . זאת הצעה רצינית ומועילה לא הצעה אוולית כשלך.

כתובת טרקבק | RSS תגובות

השארת תגובה

FireStats icon ‏מריץ FireStats‏