נוב 24 2008

כשמייקרוסופט מתעוררת

מאת בתאריך 0:32 נושאים כללי,רשתות חברתיות

לאחר דעיכה, התפרקות וכל סצנת הרכישה של פורטל MSN, מייקרוסופט מחליטה לנסות להחיות את Live הישראלי ובהמשך כנראה גם את MSN ישראל. ליאור צורף, בחור מוכשר שמצליח לחשוב מחוץ לקופסה למרות מקום העבודה שלו, לוקח פיקוד ומנסה לשווק ולדברר את הפיתוחים החדשים של Live שחלקם, יש לומר, אכן מענינים וראויים לבדיקה. קשה לומר אם אכן החברה העייפה תצליח לא רק להתעורר אלא גם לעורר את קהל המשתמשים הרדום שלה, אבל סט הפיתוחים שליאור מציג בהחלט יכולים לתת תקווה שענקית התוכנה תחזור ותשקיע ביישומים רלוונטיים ושימושיים.

אחסוך במילים ואתן את הכבוד לליאור צורף, סמנכ"ל שיווק חטיבת האונליין במייקרוסופט, להציג את הפיתוחים החדשים העומדים להיות מושקים בזמן הקרוב בהדרגה:

ליאור עשה, ככל הנראה, עבודה נהדרת והצליח לסחוף ערוצי תקשורת רבים לדווח על הפיתוחים החדשים, אחד מהם הוא עוד ערוץ, עייף לא פחות, ערוץ 1:

עצם ההתיחסות לרשתות חברתיות במייקרוסופט מהווה חידוש מרענן שמאפיל על הפיתוח המדהים שמאפשר לשלוח הזמנות לאירוע ולוודא מי מגיע ומי לא, אפשרות שקיימת כבר זמן ארוך מאוד (גם אם בצורה שונה מעט) בשירותים מתחרים כמו ג'ימייל ועוד.

מומלץ לצפות בסרטונים ולהתרשם מהחידושים שיכולים להצביע על התחלת עידן הפתיחות המחשבתית במייקרוסופט או לפחות תום עידן הקרח. לא לחינם ליאור צורף מצהיר שבזמן הקרוב אנו יכולים לצפות לשמוע ממיקרוסופט הצהרות רבות הקשורות לעולם האינטרנט. יש לקוות כי אכן מדובר בשינוי אמיתי.

בהצלחה.

תגובה אחת

תגובה אחת לפוסט “כשמייקרוסופט מתעוררת”

  1. יוסי אשתמקרבתאריך 07 פבר 2010 בשעה 22:51

    שלום שמי יוסי בן 37.יש לי רעיון לגביי תוכנה מסויימת .שאנני יודע אך לפתח אותה.הרעיון של התוכנה הוא מעולה.ולפי בדקתי היא לא קיימת.אוליי בעזרתכם אפשר לפתח את הרעיון. אתם הראשונים שאני פונה אם הרעיון.הייתי רוצה שתיצרו איתי קשר אך להמשיך אם הרעיון. תודה מראש יוסי אשתמקר 0526940733

כתובת טרקבק | RSS תגובות

השארת תגובה

FireStats icon ‏מריץ FireStats‏