אוק 26 2008

וורדפרס גרסה 2.6.3, מה הלאה?

מאת בתאריך 2:02 נושאים כללי,שיטות אחרות

וורדפרס מציעים שדרוג לגרסה 2.6.3 הפותרת בעיית אבטחה קלילה בספריית משיכת העדכונים לפידים בלוח הבקרה, ורן יניב הרטשטיין כבר משחרר, בזריזות אופיינית, את הגרסה העברית המתאימה (הפעם מדובר בשינוי של 2 קבצים בלבד).

וורדפרס 2.7

הפעם מדובר בשדרוג שאינו משמעותי אך מה מחכה לנו בצנרת עם גרסה 2.7 שאמורה להשתחרר ב10 לנובמבר?

Read Write Web מדווחים על פיתוח של וורדפרס שנמצא בשימוש אצל קבוצת בדיקה שאמור לתת אפשרות לענות על תגובות לפוסטים דרך המייל. לבקשת בעל הבלוג ניתן לקבל הודעת מייל על כל תגובה בבלוג, החידוש יהיה האפשרות להגיב לתגובה במייל חוזר. האם הפיתוח יצליח להכנס כבר לשחרור הבא?

בוורדפרס 2.7 תפריט פאנל הניהול אמור לרדת מראש העמוד ולהפוך להיות תפריט צד מעוצב עם איקונים חינניים שטרם עוצבו, מפתחי וורדפרס מוציאים מכרז ומבקשים להזדרז ולשלוח להם אייקונים שיתחרו על האפשרות להיות משובצים בפאנל הניהול החדש של וורדפרס, הזמן המוקצב לצורך זה: פחות משבועיים.

צילום מסך של פאנל הניהול החדש בוורדפרס 2.7

בפאנל הניהול החדש יקבל המשתמש שליטה גדולה יותר על המתרחש, כך הוא יוכל להוסיף ולהעלים מודולים כמו הלינקים הנכנסים או העדכונים שכיום נמצאים בברירת מחדל שאינה ברת שינוי. מצב התפריט הצידי ישמר כך שפעולות שהמשתמש נוהג לבצע בתדירות יהפכו להיות נגישות יותר (תתי תפריטים שהמשתמש ישאיר במצב פריסה, ישארו כך לצורך גישה מהירה יותר).

בגרסה החדשה גם תהיה אפשרות לפרסום מהיר של פוסטים תוך חיסכון בזמן בהעלאת העורך הכבד, בפרסום המהיר יהיה מקום רק לכותרת וגוף הפוסט כמו גם אפשרות להוסיף תגיות וכפתור להטמעת מדיה. בגרסה 2.8 תתאפשר התאמה אישית של האופציות שיוצעו בפאנל הפרסום המהיר. כל זאת ועוד בגרסת וורדפרס האמורה להשתחרר כבר ב10 בנובמבר.

כה יפה לראות איך המוני מתנדבים משקיעים ממרצם לטובת הציבור ללא כל תמורה.

2 תגובות

2 תגובות לפוסט “וורדפרס גרסה 2.6.3, מה הלאה?”

  1. גוגל-ספרה » לקראת שחרור וורדפרס 2.7בתאריך 09 דצמ 2008 בשעה 1:25

    […] ישנם הרבה חידושים בגרסת וורדפרס החדשה, אלו רק מספר דוגמאות לשינויים הצפויים. כמה זמן יקח עד שהמשתמש העברי יזכה […]

  2. גוגל-ספרה » וורדפרס 2.7 שוחררה - הסרטבתאריך 12 דצמ 2008 בשעה 15:03

    […] בסרטון מדווח גם על חידושים שלא התייחסתי אליהם בפוסטים הקודמים כמו האפשרות לענות לתגובות היישר מפאנל הניהול […]

כתובת טרקבק | RSS תגובות

השארת תגובה

FireStats icon ‏מריץ FireStats‏